Hit katalogu: ADLER Innenlasur - vodou ředitelná lazura na dřevo pro interiéry 0.75 l Prinzessin Leia ST 04/2 populárního výrobce ADLER ve slevě 543 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Lazura Innenlasur na dřevo na vodní bázi pro zdravé bydlení, zajišťuje obzvlášť přirozený vzhled. Vhodná pro obložení stěn a stropů, dveře, nábytek, panely.. Hit katalogu: ADLER Innenlasur - vodou ředitelná lazura na dřevo pro interiéry 0.75 l Prinzessin Leia ST 04/2 od společnosti ADLER - tento produkt posíláme za perfektní cenu 504.57 Kč
Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.
Levný a kvalitní produkt od populárního výrobce ADLER - toto zboží doporučujeme za bombastickou cenu 504.57 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte u objednávek nad Kč. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.