Kvalitní ADLER Innenlasur UV 100 - přírodní lazura na dřevo pro interiéry 2.5 l Honigbad ST 13/1 od oblíbené společnosti ADLER za akční cenu 1 986 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Lazura Innenlasur UV 100 na dřevo na vodní bázi pro zdravé bydlení, zajišťuje obzvlášť přirozený vzhled. Vhodná pro obložení stěn a stropů, dveře, nábytek, panely.. Žádaný produkt ADLER Innenlasur UV 100 - přírodní lazura na dřevo pro interiéry 2.5 l Honigbad ST 13/1 od top výrobce ADLER - tento produkt koupíte za perfektní cenu 1841.62 Kč
Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Přejeme vám příjemné nakupování.
Ve slevě je od firmy ADLER - toto zboží zakoupíte za bombastickou cenu 1841.62 Kč. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. A co takhle doprava ZDARMA? Objednáte-li si nad Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?